Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20605
Title: Досвід підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» з розділу «Педіатрія» на кафедрі педіатрії № 1 та неонатології
Authors: В'юн, Валерій Васильович
Гончарь, Маргарита Олександрівна
Сенаторова, Ганна Сергіївна
Тельнова, Лариса Григорівна
Логвінова, Ольга Леонідівна
Муратов, Георгій Рафікович
Кондратова, Ірина Юріївна
Keywords: лікарі-інтрни
сімейна медицина
педіарія
Issue Date: 11-Apr-2018
Citation: Досвід підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» з розділу «Педіатрія» на кафедрі педіатрії № 1 та неонатології / В. В. В'юн, М. О. Гончарь, Г. С. Сенаторова, Л. Г. Тельнова, О. Л. Логвінова, Г. Р. Муратов, І. Ю. Кондратова // Сучасний стан та перспективи підготовки лікарів-інтернів у Харківському національному медичному університеті : матеріали 44-ї науково-методичної конференції з інтернатури, м. Харків, 11 квітня 2018 року. – Харків : ХНМУ, 2018. – С. 29–31.
Abstract: Кафедра педіатрії №1 та неонатології налічує майже 50-річний досвід навчання лікарів-інтернів за фахом «Педіатрія». За цей час підготовлено до самостійної практичної діяльності понад 800 молодих спеціалістів. З 2009 кафедра проводить підготовку лікарів-інтернів за фахом «Неонатологія» (підготовлено 20 лікарів неонатологів). З 2015 року на клінічних базах кафедри навчаються лікарі-інтерни зі спеціальності «Загальна практика – сімейна медицина» за курсом «Здоров’я дитини». Для навчання лікарів-інтернів використовуються бази кафедри: КЗОЗ «Обласна дитяча клінічна лікарня» (ОДКЛ), КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня-центр екстремальної медичної допомоги і медицини катастроф – Регіональний перинатальний центр», Обласний клінічний перинатальний центр, КЗОЗ «Міська дитяча поліклініка №2», КЗОЗ «Обласний спеціалізований дитячий будинок №1».
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20605
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра дитячої хірургії та дитячої анестезіології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Підготовка лікарів інтернів.pdf1,45 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.