Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/26308
Title: Про стан та перспективи дистанційного навчання на платформі Moodle та Zoom при підготовці лікарів-інтернів та слухачів в Харківському національному медичному університеті
Authors: Власенко, Андрій Володимирович
В'юн, Валерій Васильович
Тельнова, Лариса Григорівна
Keywords: дистанційні технології навчання
платформа Moodle
платформа Zoom
Issue Date: 2020
Citation: В'юн В. В. Про стан та перспективи дистанційного навчання на платформі Moodle та Zoom при підготовці лікарів-інтернів та слухачів в Харківському національному медичному університеті / В. В. В'юн, Л. Г. Тельнова, А. В. Власенко // Сучасний стан та перспективи підготовки лікарів-інтернів у Харківському національному медичному університеті : збірник наукових праць. – Харків : ХНМУ, 2020. – С. 28–30.
Abstract: Створення єдиного європейського освітнього і наукового простору створює умови для пошуку нових форм навчання. Процеси, що виникають в системі вищого професійної освіти, диктують зміну підходів до організації навчального процесу у вищих навчальних закладах. Впровадження системи безперервного професійного розвитку, створення єдиного освітянського простору зумовлюють використання новітніх підходів до організації навчання, одним з яких є дистанційні технології навчання.
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/26308
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Moodle та Zoom В'юн В.В., Власенко А.В., Тельнова Л.Г..pdf312 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.