Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/21794
Title: Етіологічна структура та антибіотикорезистентність збудників нозокоміальних пневмоній у дітей в умовах ВРІТ
Authors: Данилова, Вікторія Василівна
Колісник, А.М.
Стародуб, А.С.
Keywords: нозокоміальна пневмонія
антибіотикорезистентність
Issue Date: 16-Nov-2018
Citation: Данилова В. В. Етіологічна структура та антибіотикорезистентність збудників нозокоміальних пневмоній у дітей в умовах ВРІТ / В. В. Данилова, А. М. Колісник, А. С. Стародуб // Раціональне використання антибіотиків = Rational use of antibiotics : тези І Міжнародного конгресу, г. Київ, 15–16 листопада 2018 р. – Київ, 2018. – С. 21–23.
Abstract: Політика антибіотикотерапії може впливати не тільки на частоту інфекційних ускладнень, але й на основні результати лікування у найважчого контингенту хворих, які перебувають на лікуванні у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії (ВРІТ). Бактеріальні інфекції є найбільш частим ускладненням у пацієнтів, що знаходяться в реанімаційному відділенні. Останніми роками практичні можливості антимікробної терапії істотно розширилися з появою нових, високоефективних антибактеріальних засобів. З іншого боку, інфекція — складний, динамічний процес, обумовлений взаємодією мікроорганізмів і макроорганізму, що пояснює відсутність абсолютних рекомендацій щодо лікування післяопераційних ускладнень у пацієнтів ВРІТ. Частота розвитку інфекційних ускладнень значно зростає зі збільшенням термінів перебування пацієнтів у реанімації. На даний час у розпорядженні клініцистів є велика кількість різних антибактеріальних засобів, тому найбільш важливим завданням є вибір оптимального лікарського препарату.
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/21794
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра дитячої хірургії та дитячої анестезіологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.