Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20865
Title: Особливості підготовки лікарів-інтернів дитячих хірургії та дитячих анестезіологів у харківському національному медичному університеті
Authors: Давиденко, Вячеслав Борисович
Пащенко, Юрій Володимирович
Данилова, Вікторія Василівна
Рой, Наталя Вячеславівна
В'юн, Валерій Васильович
Лапшин, Вячеслав Васильович
Keywords: лікарі-інтерни
дитяча хірургія
дитяча анестезіологія
ХНМУ
Issue Date: 18-May-2018
Citation: Особливості підготовки лікарів-інтернів дитячих хірургії та дитячих анестезіологів у харківському національному медичному університеті / Ю. В. Пащенко, В. В. В’юн, В. Б. Давиденко, В. В. Данилова, Н. В. Рой, В. В. Лапшин // Актуальні питання вищої медичної освіти в Україні : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, м. Тернопіль, 17–18 травня 2018 року. – Тернопіль : ТДМУ, 2018. – С. 425–426.
Abstract: На сьогоднішній день основним пріоритетом дитячої хірургії є раннє виявлення й корекція вад розвитку, своєчасна діагностика та лікування набутої патології. У цьому зв’язку в клініці розроблена і працює більше 20 років програма спільного консультування з медиками-генетиками, яка включає пренатальну ультразвукову діагностику вад і аномалій розвитку, що дало можливість виконувати їх ранню хірургічну корекцію ще до появи ускладнень і рано відновлювати анатомічну структуру та функцію уражених органів, що сприяє покращенню як безпосередніх, так і віддалених результатів лікування.
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20865
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра дитячої хірургії та дитячої анестезіологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.