Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5009
Title: Спосіб забарвлювання нервових волокон
Authors: Лупир, Марина Вікторівна
Лупырь, Марина Викторовна
Lupyr, Marina
Keywords: Гістологічний екземпляр
метод забарвлення
нервові волокна
гематоксилін
мієлін
барвник
Issue Date: 2013
Publisher: Крымский государственный медицинский университет им. С. И. Георгиевского
Citation: Лупир М. В. Спосіб забарвлювання нервових волокон / М. В. Лупир // Таврический медико-биологический вестник. – 2013. – Т. 16, № 1, ч. 2 (61). – С. 142–144.
Abstract: У роботі медичних науково-дослідних установ суттєве значення має виготовлення препаратів для демонстраційних і наукових цілей, у тому числі препаратів нервової системи. На кафедрі анатомії людини Харківського національного медичного університету, був розроблений новий метод гистолгічного забарвлення нервової системи, за допомогою якого стало можливим, з більшею точністю, диференціювати мієлінові та безмієлінові волокна та деталізувати їх структури. Дослідження проведено на 28 препаратах фрагментів периферичної нервової системи, які були взяті на різних рівнях від трупів людей різної вікової групи. Задачу, яку поставлено в основу корисної моделі, вирішують тим, що у відомому способі забарвлювання нервових волокон гістологічних препаратів, який включає використання гематоксилінів, згідно з корисною моделлю, нервові волокна гістологічного препарату забарвлюють без галуновим оцтовокислим гематоксиліном з наступною диференціацією пікрофуксином. Даний метод гістологічного забарвлення волокон нервів є наібільш дієвим, эфективним, простим і тим, який не вимагає великих затрат часу та фінансування.
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5009
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра анатомії людиниItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.