Шановні коритсувачі репозитарію! В період з 31.12.2025 по 12.01.2026 на сервері репозитарію будуть виконуватися технічні роботи. Не намагайтеся в цей період розміщувати або редагувати свої роботи. Дякуємо за розуміння. Dear repository users! From 12/31/2025 to 01/12/2026, technical work will be performed on the repository server. Please do not attempt to post or edit your work during this period. Thank you for your understanding.
 

Порівняльна оцінка ефективності різних типів антигіпертензивної терапії у хворих на артеріальну гіпертензію й ожиріння на підставі визначення кінцевого діастолічного розміру серця

Abstract

Провести порівняльну оцінку ефективності різних типів антигіпертензивної терапії у хворих на артеріальну гіпертензію й ожиріння на підставі дослідження динаміки показників кінцевого діастолічного розміру лівого шлуночка.

Description

Citation

Шапаренко О. В. Порівняльна оцінка ефективності різних типів антигіпертензивної терапії у хворих на артеріальну гіпертензію й ожиріння на підставі визначення кінцевого діастолічного розміру серця / О. В. Шапаренко, М. В. Майорова // Неінфекційні захворювання: ключові чинники, що впливають на якість та тривалість життя : матеріали наукового симпозіуму з міжнародною участю, Харків, 4 листопада 2020 року. – Харків, 2020. – С. 166.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By