Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/32378
Title: Динаміка показників кровотоку в цустоуретральному сегменті у пацієнтів, оперованих з приводу доброякісної гіперплазії передміхурової залози на фоні тривалого лікування α1–адреноблокаторами
Authors: Лісовий, Володимир Миколайович
Емець, Дмитро Олексійович
Гарагатий, Ігор Анатолійович
Андрєєв, Сергій Вячеславович
Keywords: доброякісна гіперплазія передміхурової залози
хірургічне лікування
симптоми нижніх сечових шляхів
доплерографія
α1–адреноблокатори
Issue Date: 2009
Citation: Динаміка показників кровотоку в цустоуретральному сегменті у пацієнтів, оперованих з приводу доброякісної гіперплазії передміхурової залози на фоні тривалого лікування α1–адреноблокаторами / В. М. Лісовий, І. А. Гарагатий, Д. О. Емець, С. В. Андрєєв // Харківська хірургічна школа. – 2009. – № 4 (35). – С. 64–67.
Series/Report no.: Харківська хірургічна школа;№4 (35)
Abstract: Скасування α1-АБ після операції з приводу ДГПЗ у осіб, які раніше їх систематично приймали з метою консервативного лікування, погіршує динаміку відновлення параметрів кровотока в цистоуретральному сегменті в післяопераційному періоді, а тенденція до нормалізації виникає на 1 місяць пізніше (p=0,006734).
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/32378
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра урології, нефрології та андрології імені професора А.Г. ПодрєзаItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.