Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/19216
Title: Особливості перебігу хронічного панкреатиту, поєднаного з артеріальною гіпертензією
Authors: В'юн, Тетяна Іванівна
Keywords: хронічний панкреатит
артеріальна гіпертензія
Issue Date: 24-Jan-2018
Citation: В’юн Т. І. Особливості перебігу хронічного панкреатиту, поєднаного з артеріальною гіпертензією/ Т. І. В’юн // Медицина третього тисячоліття : збірник тез міжвузівської конференції молодих вчених та студентів, Харків, 22–24 січня 2018 року / Харківський національний медичий університет. – Харків, 2018. – С. 92.
Abstract: При виникненні хронічного панкреатиту у хворих на артеріальну гіпертензію спостерігається поява додаткових клінічних симптомів захворювання, що ускладнює перебіг захворювання. З найбільшою частотою АГ реєструвалося в осіб жіночої статі з хронічним панкреатитом у віковому періоді від 46 до 59 років, що може бути пов'язано не тільки з наявністю основного захворювання, але і менопаузальним періодом, при якому досить часто реєструється підвищення артеріального тиску. Це дозволили рекомендувати в комплексній терапії ХП і ГХ використовувати седативні рослинні препарати.
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/19216
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра загальної практики – сімейної медицини та внутрішніх хвороб

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ЗБІРНИК_ТЕЗ_Медицина_третього_тисячоліття_2018 (2).pdf2,42 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.