Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1734
Title: Ефективність медичної реабілітації хворих з хронічним некалькульозним холециститом, поєднаним із синдромом подразненого кишечнику та дисбіозом
Authors: Бабак, Олег Якович
Фадєєнко, Галина Дмитрівна
Фролов, В.М.
Круглова, О.В.
Keywords: Хронічний некалькульозний холецистит
синдром подразненого кишечнику
дисбіоз
Глутаргін
Артишоку екстракт-Здоров’я
медична реабілітація
Issue Date: 2012
Citation: Ефективність медичної реабілітації хворих з хронічним некалькульозним холециститом, поєднаним із синдромом подразненого кишечнику та дисбіозом / О. Я. Бабак, Г. Д. Фадєєнко, В. М. Фролов, О. В. Круглова // Сучасна гастроентерологія. – 2012. – № 2. – С. 17–24.
Abstract: Проведена оцінка ефективності комбінації вітчизняного метаболічно активного препарату «Глутаргін» і вітчизняного фітопрепарату «Артишок екстракт-Здоровье» в медичній реабілітації хворих з хронічним некалькульозним холециститом, поєднаним з синдромом подразненого кишечнику і дисбіозом, і вивчено її вплив на фагоцитарну активність моноцитів періферічної крові. Встановлено, що застосування «Глутаргіну» в комбінації з «Артишок екстрактом-Здоров'я» сприяє поліпшенню загального стану хворих, ліквідації проявів загострення хронічної патології жовчного міхура і кишківника, нормалізації кількісних характеристик і співвідношень представників кишкової мікрофлори, досягненню стійкої клінічної ремісії захворювання. У патогенетичному плані застосування даної комбінації препаратів сприяє нормалізації показників фагоцитарної активності моноцитів і лабораторних показників дисбіозу.
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1734
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
sgastro2-12-02.pdf130,98 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.