Наукові роботи молодих вчених. Кафедра педіатрії № 2 : [67] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 67
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2021-03Прогнозування розвитку ниркового синдрому у дітей з IgA – васкулітомМакєєва, Н.І.; Чайка, Х.; Чайка, Р.О.
2021-03Сучасні методи консервативного лікування гемангіом у дітей молодшого вікуМакєєва, Н.І.; Головачова, В.О.; Одинець, П.І.; Бойко, О.М.; Костіна, М.Ю.
2021-03Прогнозування перебігу та ускладнень гострої лімфобластної лейкемії у дітей на підставі показників ендотеліальної дисфункції, імунітету та білків теплового шокуОдинець, Ю.В.; Кондратюк, Т.О.
2021-03Рівень Іл-4 у дітей з рецидивуючим бронхообструктивним синдромом та астмоюМакєєва, Н.І.; Алєксєєва, Н.П.; Бірюкова, М.К.; Ярова, К.К.; Малахова, В.М.; Цимбал, В.М.; Семеренко, Г.І.
2021-03Біологічна таргентна терапія тяжкої астми у дітейМакєєва, Н.І.; Бірюкова, М.К.; Алєксєєва, Н.П.; Малахова, В.М.; Васильченко, Ю.В.; Цимбал, В.М.
2021-03Інтерлейкін-4 як маркер хронічного запалення у дітей з recurrent wheezingМакєєва, Н.І.; Малахова, В.М.; Васильченко, Ю.В.; Харченко, Т.В.; Кучеренко, М.В.
2019Формування біоплівок грамнегативними бактеріями, збудниками пієлонефритів у дітейМішина, М.М.; Марченко, І.А.; Маланчук, С.Г.; Макєєва, Н.І.; Головачова, В.О.; Мозгова, Ю.А.; Мішин, Ю.М.
2019Proinflammatory cytokines Il-8 and TNFα with Henoch-Schonlein purpura in childrenChaika, Khrystyna; Makieieva, Nataliia
2019-04Молекули середньої маси як маркер синдрому ендогенної інтоксикації у дітей з гострою лейкемієюКондратюк, Тетяна
2018Features of formation and progression of chronic kidney disease in children with pyelonephritis and vesicoureteral refluxMorozova, Oksana
2019-04Оптимізація діагностики прогресування хронічного захворювання нирок у дітей з везикоуретеральним рефлюксом та хронічним пієлонефритомМорозова, О.О.
2019-03Гіпокомпліментемія при геморагічному васкуліті у дітейМакєєва, Н.; Чайка, Х.; Яворович, М.; Афанасьєва, О.; Маренич, Л.; Вейнгольд, Т.
2019-01Питома вага та характеристика ускладнень поліохіміотерапії у хворих на гостру лейкемію в процесі лікуванняКондратюк, Тетяна
2018Рівень біологічних маркерів фіброгенезу ту ангіогенезу в сечі дітей з везико-уретеральним рефлюксомМакєєва, Н.І.; Морозова, О.О.
2018-10Сучасний стан, проблеми та перспективи викладання педіатрії англомовним студентамМакєєва, Н.І.; Ярова, К.К.; Алєксєєва, Н.П.; Головачова, В.О.; Піддубна, І.М.
2018Рівень біологічних маркерів запалення (IL-6, IL-8) в сечі дітей з хронічним пієлонефритом та везико-уретеральним рефлюксомМакєєва, Н.І.; Морозова, О.О.; Макаренко, Р.І.; Туренко, І.А.
2018-03Маркери формування нефросклерозу в дітей з хронічним пієлонефритом та везико-уретеральним рефлюксомМорозова, О.О.; Макєєва, Н.І.
2018-05Early diagnosis of renal scarring in children with vesico-ureteral refluxMorozova, O.O.
2017-12Вивчення стану ендотеліальної функції та профіброгенних медіаторів у дітей, хворих на геморагічний васкулітМакєєва, Н.І; Одинець, Ю.В.; Яворович, М.В.
2017-05The role of the system of complement in enlargement of Henoch-Schönlein purpura in childrenPotikhenska, Khrystyna
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 67