Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12706
Title: Особливості сенсибілізації до побутових алергенів у хворих на цілорічний алергічний риніт
Authors: Бабаджан, Володимир Данилович
Кузнецова, Лариса Володимирівна
Шуляк, М. А.
Амер, Лариса Борисівна
Москаленко, Л. А.
Грішина, Інна Анатоліївна
Мороз, А. М.
Keywords: цілорічний алергічний риніт
побутові алергени
грибкові алергени
Issue Date: 21-Apr-2016
Citation: Особливості сенсибілізації до побутових алергенів у хворих на цілорічний алергічний риніт / В. Д. Бабаджан, Л. В. Кузнецова, М. А. Шуляк, Л. Б. Амер, Л. А. Москаленко, І. А. Грішина, А. М. Мороз // Щорічні терапевтичні читання: профілактика неінфекційних захворювань на перехресті терапевтичних наук : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої пам‘яті академіка Л. Т. Малої, Харків, 21 квітня 2016 р. / ДУ «Національний інститут терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України». – Харків, 2016. – С. 15.
Abstract: Мета дослідження: вивчити особливості сенсибілізації до побутових і грибкових мажорних і мінорних алерген-компонентів у хворих на цілорічний алергічний риніт. Таким чином, максимальну частоту сенсибілізації було виявлено серед епідермальних алергенів ‒ до лупи та епітелій собаки, серед алергенів кліщів домашнього пилу ‒ до Dermatophagoides Pteronyssinus; серед алергенів цвілевих грибків ‒ до Alternaria alternata і Candida. Більшість хворих (79,1 %) мали сенсибілізацію до мажорних алергенів, що дозволяє прогнозувати високу ефективність специфічної імунотерапії саме в цій категорії хворих на цілорічний алергічний риніт.
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12706
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тези Бабаджан Мороз.doc27,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.