Особливості динаміки MRproADM, показників ліпідного профілю та кардіогемодинаміки у хворих на гострий інфаркт міокарда із супутнім ожирінням
Loading...
Files
Date
2016-03-10
Authors
Єрмак, Олександра Сергіївна
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Editor(s)
Abstract
Мета. Оптимізувати діагностику гострого інфаркту міокарда на підставі визначення маркера вазодилятації – MRproADM у хворих на гострий інфаркт міокарда залежно від наявності ожиріння, а також проаналізувати взаємозв’язки між цим показником та показниками кардіогемодинаміки. Висновки. MRproADM, показники ліпідного профілю та кардіогемодинаміки зростали при наявності ожиріння у хворих на гострий інфаркт міокарда.
Description
Keywords
гострий інфаркт міокарда, ожиріння, MRproADM, оптимізація діагностики
Citation
Єрмак О. С. Особливості динаміки MRproADM, показників ліпідного профілю та кардіогемодинаміки у хворих на гострий інфаркт міокарда із супутнім ожирінням / О. С. Єрмак // Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології (П’ятнадцяті Данилевські читання) : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, Харків, 10–11 березня 2016 р. : збірник тез / ДУ Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України, Харківський національний медичний університет, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України. – Харків, 2016. – С. 32.
