Вплив поліморфізму генів ренін-ангеотензивної системи на перебіг ранніх бактеріальних інфекцій у передчасно народжених дітей

Loading...
Thumbnail Image

Date

Authors

Похилько, Валерій Іванович
Ковальова, О.М.
Чернявська, Юлія Ігорівна
Цвіренко, С.М.
Саричев, В.П.

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Editor(s)

Abstract

Практичною рекомендацією для охорони суспільного здоров’я може бути запровадження генетичного дослідження з метою визначення поліморфізму генів АСЕ та AGT2R1 у передчасно народжених дітей, що дозволить визначати групу ризику щодо розвитку порушень системної та органної гемодинаміки та індивідуалізовано підходити до її корекції.

Description

Citation

Вплив поліморфізму генів ренін-ангеотензивної системи на перебіг ранніх бактеріальних інфекцій у передчасно народжених дітей / В. І. Похилько, О. М. Ковальова, Ю. І. Чернявська, С. М. Цвіренко, В. П. Саричев // Актуальні проблеми сучасної медицини : Вісник Української медичної стоматологічної академії. – 2019. – Т. 19, вип. 4 (68). – С. 19–24.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By