Тілобудова та компонентний склад маси тіла людини у онтогенетичному періоді другого дитинства: морфофункціональні взаємозв’язки

Loading...
Thumbnail Image

Date

Author(s)

Шкляр, Антон Сергійович
Shklyar, Anton
Шкляр, Антон Сергійович

Editor(s)

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Abstract

На основі прямої антропометрії виявлені закономірності формування компонентного складу маси тіла в в періоді другого дитинства, що проявляються різною частотою дисгармонійних типів, насамперед у порівняльному аспекті онтогенезу статевих груп. За результатами узагальненої розробки накопичених антропометричних даних визначено напрямки розвитку класичної методології антропометрії, зокрема і інноваційних методик, забезпечено визначення онтогентично дисгармонійної тілобудови за рахунок компонентів маси тіла з деталізацією кісткової компонети.

Description

Citation

Шкляр А. С. Тілобудова та компонентний склад маси тіла людини у онтогенетичному періоді другого дитинства: морфофункціональні взаємозв’язки / А. С. Шкляр // Проблеми екологічної та медичної генетики і клінічної імунології. – 2014. – Вип. 4. – С. 33–42.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By