Ефективність поєднаного використання препарата на мінеральній основі та нізькоінтенсивного лазерного випромінювання при лікуванні захворювань пародонту та язика
Loading...
Date
2021-04-16
Authors
Рябоконь, Є.М.
Баглик, Т.В.
Стеблянко, Л.В.
Гур'єва, Т.Є.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Editor(s)
Abstract
Метою дослідження було вивчення ефективності лазерофорезу з застосуванням препарату на основі природніх комплексів і мінералів у складі препарату «Bisheffect» та низькоінтенсивного лазерного випромінювання (НІЛВ).
Description
Keywords
лазер, стоматологія
Citation
Ефективність поєднаного використання препарата на мінеральній основі та нізькоінтенсивного лазерного випромінювання при лікуванні захворювань пародонту та язика / Л. В. Стеблянко, Є. М. Рябоконь, Т. В. Баглик, Т. Є. Гур’єва // Сучасні тенденції та перспективи розвитку стоматологічної освіти, науки та практики : матеріали науково-практичної конференції із міжнародною участю (Харків, 16–17 квітня 2021 р.). – Харків : ХМАПО, 2021. – С. 80–83.
