Генетичні аберації як можливий механізм формування позастравохідних варіантів перебігу гастроезофагеальної рефлюксної хвороби

Loading...
Thumbnail Image

Date

2017-04-20

Authors

Пасієшвілі, Людмила Михайлівна

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

ГУ ― Национальный институт терапии имени Л. Т. Малой

Editor(s)

Abstract

При коморбідності ГЕРХ та ожиріння, що перебігають на тлі зміни поліморфізму гена еNO-синтази з переважанням патологічних гомозигот СС, формується підвищений ризик виникнення позастравохідної кардіальної симптоматики, що можна пояснити розвитком ендотеліальної дисфункції та тканинної гіпоксії.

Description

Keywords

eNO-синтаза, поліморфізм гена, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба

Citation

Пасієшвілі Л. М. Генетичні аберації як можливий механізм формування позастравохідних варіантів перебігу гастроезофагеальної рефлюксної хвороби / Л. М. Пасієшвілі // Щорічні терапевтичні читання: медикаментозна та не медикаментозна профілактика неінфекційних захворювань: погляд у майбутнє : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої пам‘яті академіка Л. Т. Малої, 20 квітня 2017 р. /за ред. Г. Д. Фадєєнко [та ін.]. – Харків, 2017. – С. 220.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By