Підходи до вибору хірургічної тактики хворих на гідронефроз ІІ–ІІІ стадій з різними чинниками обструкції мисково-сечовідного сегменту

Abstract

Розроблено диференційований підхід до вибору хірургічної тактики у хворих на гідронефроз, що зумовлений обструкцією мисково-сечовідного сегменту різної етіології. Використання малоінвазивних методів оперативного втручання дозволяє виконувати аналогічний обсяг хірургічного втручання як і при відкритому традиційному доступі, однак знижує травматизацію тканин, імовірність ускладнень та рекомендовано для широкого впровадження.

Description

Citation

Савенков В. І. Підходи до вибору хірургічної тактики хворих на гідронефроз ІІ–ІІІ стадій з різними чинниками обструкції мисково-сечовідного сегменту / В. І. Савенков // Проблеми безперервної медичної освіти та науки. – 2014. – № 3. – С. 53–55.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By