Шановні коритсувачі репозитарію! В період з 31.12.2025 по 07.01.2026 на сервері репозитарію будуть виконуватися технічні роботи. Не намагайтеся в цей період розміщувати або редагувати свої роботи. Дякуємо за розуміння. Dear repository users! From 12/31/2025 to 01/07/2026, technical work will be performed on the repository server. Please do not attempt to post or edit your work during this period. Thank you for your understanding.
 

Шкідливі фактори шкіряного виробництва та їх вплив на захворюваність з тимчасовою втратою працездатності

Abstract

Дана оцінка стану здоров'я працюючих у виробництві натуральних шкір за критерієм захворюваності з тимчасовою втратою працездатності. Показано, що комплекс несприятливих чинників шкіряного виробництва суттєво впливає на організм шкіряників, судячи з підвищених рівнів загальних показників захворюваності з тимчасовою втратою працездатності (відсоток осіб, що хворіли, число днів непрацездатності). Установлена залежність показників захворюваності від професійної приналежності і статі працюючих.

Description

Citation

Завгородній І. В. Шкідливі фактори шкіряного виробництва та їх вплив на захворюваність з тимчасовою втратою працездатності / І. В. Завгородній // Медицина сьогодні і завтра. – 2000. – № 1. – С. 146–149.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By