Основні положення настанов по веденню хворих з алергією до коров’ячого молока. Частина IV – лікування та прогноз алергії до коров’ячого молока [Розділи 11-12]

Abstract

У статі наведено розділ 11 та 12 керівництва Всесвітньої організації алергологів DRACMA (Diagnosis and Rationale for Action against Cow's Milk Allergy), що стало прототипом для створення вітчизняних Настанов по веденню хворих з алергією до коров'ячого молока (АКМ). У цих розділах розглядаються проблеми прогнозу АКМ (розділ 11) та сучасні методи лікування, запропоновані у керівництвах різних країн (розділ 12). Настанови розроблені робочою групою за ініціативи Асоціації алергологів, Асоціації дитячих гастроентерологів та нутриціологів, Асоціації імунологів, алергологів та імунореабілітологів України та за підтримки МОЗ України.

Description

Citation

Уманець Т. Р. положення настанов по веденню хворих з алергією до коров’ячого молока. Частина IV – лікування та прогноз алергії до коров’ячого молока [Розділи 11-12] / Т. Р. Уманець, О. Г. Шадрін, В. А. Клименко // Современная педиатрия. – 2015. – № 5 (69). – С. 44–48.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By