Шановні коритсувачі репозитарію! В період з 31.12.2025 по 07.01.2026 на сервері репозитарію будуть виконуватися технічні роботи. Не намагайтеся в цей період розміщувати або редагувати свої роботи. Дякуємо за розуміння. Dear repository users! From 12/31/2025 to 01/07/2026, technical work will be performed on the repository server. Please do not attempt to post or edit your work during this period. Thank you for your understanding.
 

Стан системи оксиду азоту у хворих на гіпертонічну хворобу із супровідним цукровим діабетом 2 типу та ожирінням

Loading...
Thumbnail Image

Editor(s)

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Abstract

дослідження синтезу і метаболізму оксиду азоту на підставі вивчення активності ендотеліальної (е-NOS) та індуцибельної (і-NOS) синтаз оксиду азоту (NOS) та S-нітрозотіолу в плазмі крові у хворих на гіпертонічну хворобу (ГХ) з супутнім цукровим діабетом 2 типу (ЦД 2) та ожирінням.

Description

Citation

Демиденко Г. В. Стан системи оксиду азоту у хворих на гіпертонічну хворобу із супровідним цукровим діабетом 2 типу та ожирінням / Г. В. Демиденко // Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини : науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена 155-річчю з дня народження В. В. Підвисоцького (Одеса, 19–20 квітня 2012 р.) : тези доповідей / ОНМУ. – Одеса, 2012. – С. 134–135.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By