Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2281
Title: Вплив поліморфізму генів PPARG, АТ1R та АПФ на ефективність терапії у пацієнтів з гіпертонічною хворобою та цукровим діабетом 2 типу або ожирінням
Authors: Молодан, Володимир Ілліч
Гончар, Олексій Володимирович
Чирва, Ольга Володимирівна
Keywords: гіпертонічна хвороба
цукровий діабет
телмісартан
раміприл
Індапамід
Issue Date: 2012
Citation: Молодан В. І. Вплив поліморфізму генів PPARG, АТ1R та АПФ на ефективність терапії у пацієнтів з гіпертонічною хворобою та цукровим діабетом 2 типу або ожирінням / В. І. Молодан, О. В. Гончар, О. В. Чирва // Щорічні терапевтичні читання: оптимізація профілактики, діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб : матеріали науково-практичної конференції, Харків, 19–20 квітня 2012 р. / за ред. Г. Д. Фадєєнко [та ін.]. – Харків, 2012. – С. 164.
Abstract: Найбільш чутливими до терапії телмісартаном були гомозиготи ProPro, наявність Ala-алеля, а також С-алеля гена АТ1R асоціюється з гіршою відповіддю. ХAla/АС+СС – найнесприятливіша комбінація генів в плані ефективності телмісартану у пацієнтів з ГХ та ЦД 2. Серед хворих на ГХ з ожирінням вірогідно краща гіпотензивна відповідь на лікування раміприлом спостерігалася у хворих з ІІ генотипом АПФ, індапамідом з DD генотипом.
URI: https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2281
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Молодан ВИ 2 апр 2012.pdf307,28 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.