Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2191
Назва: Морфологічні зміни магістральних судин у хворих на хронічну хворобу нирок
Автори: Топчій, І.І.
Циганков, О.І.
Кірієнко, О.М.
Грідасова, Л.М.
Бондар, Т.М.
Лісова, А.В.
Теми: судинна стінка
хронічна хвороба нирок
Дата публікації: 2012
Бібліографічний опис: Морфологічні зміни магістральних судин у хворих на хронічну хворобу нирок / І. І. Топчій, О. І. Циганков, О. М. Кірієнко, Л. М. Грідасова, Т. М. Бондар, А. В. Лісова // Щорічні терапевтичні читання: оптимізація профілактики, діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб : матеріали наук.-практ. конф. (19-20 квітня 2012 р., Харків) / ДУ Ін-т терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України, Харк. нац. мед. ун-т, Каф. внутрішньої медицини №1 та клінічної фармакології [та ін.]. – Харків, 2012. – С. 237.
Короткий огляд (реферат): Атеросклеротичне ремоделювання судинної стінки в групі хворих з ХХН відбувається у більш ранньому віці і пов'язано з наявністю хронічного запального процесу. Таким чином, збільшення ТКІМ у хворих з ХХН при наявності бляшок у сонних артеріях вказує на наявність стійких дефектів ендотеліальних покровів в судинній стінці, пов'язаних з процесами запалення в них.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2191
Розташовується у зібраннях:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Топчий апр 2012.pdf222,08 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.