Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2191
Название: Морфологічні зміни магістральних судин у хворих на хронічну хворобу нирок
Авторы: Топчій, І.І.
Циганков, О.І.
Кірієнко, О.М.
Грідасова, Л.М.
Бондар, Т.М.
Лісова, А.В.
Ключевые слова: судинна стінка
хронічна хвороба нирок
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Морфологічні зміни магістральних судин у хворих на хронічну хворобу нирок / І. І. Топчій, О. І. Циганков, О. М. Кірієнко, Л. М. Грідасова, Т. М. Бондар, А. В. Лісова // Щорічні терапевтичні читання: оптимізація профілактики, діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб : матеріали наук.-практ. конф. (19–20 квітня 2012 р., Харків) / ДУ Ін-т терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України, Харк. нац. мед. ун-т, Каф. внутрішньої медицини № 1 та клінічної фармакології [та ін.]. – Харків, 2012. – С. 237.
Краткий осмотр (реферат): Атеросклеротичне ремоделювання судинної стінки в групі хворих з ХХН відбувається у більш ранньому віці і пов'язано з наявністю хронічного запального процесу. Таким чином, збільшення ТКІМ у хворих з ХХН при наявності бляшок у сонних артеріях вказує на наявність стійких дефектів ендотеліальних покровів в судинній стінці, пов'язаних з процесами запалення в них.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/2191
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Топчий апр 2012.pdf222,08 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.