Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/28664
Назва: Оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти з медичної біології в умовах пандемії COVID-19
Автори: Садовниченко, Юрій Олександрович
Пастухова, Наталія Леонідівна
М'ясоєдов, Валерій Васильович
Теми: COVID-19
вища медична освіта
медична біологія
навчальні досягнення
Дата публікації: 2021
Бібліографічний опис: Садовниченко Ю. О. Оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти з медичної біології в умовах пандемії COVID-19 / Ю. О. Садовниченко, Н. Л. Пастухова, В. В. М'ясоєдов // Актуальні питання вищої медичної (фармацевтичної) освіти : виклики сьогодення та перспективи їх вирішення : матеріали XVIIІ Всеукраїнської науково-практичної конференції в онлайн-режимі за допомогою системи microsoft teams (Тернопіль, 20–21 травня 2021 року) / Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України. – Тернопіль : ТНМУ, 2021. – С. 420–421.
Короткий огляд (реферат): Вступ. Пандемія COVID-19 загострила проблему дотримання правил академічної доброчесності під час контрольних заходів. Тому метою цієї роботи став аналіз здобутків кафедри медичної біології ХНМУ в оцінюванні навчальних досягнень студентів. Основна частина. Опанування студентами онлайн-курсу «Академічна доброчесність» не гарантує її дотримання, тому викладачами кафедри розроблено регламент проведення контрольних заходів, який включає мінімальні вимоги до технічного забезпечення, оточуючого простору та поведінки усіх стейкхолдерів. Контроль засвоєння знань та практичних навичок здійснюється у режимі відеоконференції або виконання завдань з використанням систем управління навчанням (системи дистанційного навчання ХНМУ на базі Moodle та коропоративних аккаунтів Google Suite), інструменторію для створення і публікації контенту, навчальних об’єктів (конструктор тестів Moodle, Google Forms, Mentimetr тощо), а також для співпраці (Google Classroom, Google Docs тощо) з обмеженням часу на відповідь. Для розвитку комунікативної компетенції завдання формулюються у вигляді індивідуальних ситуаційних вправ на основі опису клінічних випадків, адаптованих для студентів І курсу, задач та фото препаратів збудників паразитарних хвороб. Для тестового контролю розроблені і постійно поповнюються банки завдань різних видів, що дозволяють формувати випадковим чином і самі завдання, і відповіді до них. Висновки. Система контролю навчальних досягнень студентів з медичної біології дозволяє мінімізувати можливість порушення принципів академічної доброчесності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/28664
Розташовується у зібраннях:Наукові праці. Кафедра медичної біології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Садовниченко_ТНМУ_2021.pdf222,26 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.