Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/27374
Назва: Антибіотикотерапія на першому році життя та ризик рецидування бронхообструктивного синдрому
Автори: Одинець, Ю.В.
Семенюк, М.О.
Цимбал, В.М.
Сабада, К.Ш.
Бойко, О.М.
Аедрущенко, В.В.
Теми: антибіотикотерапія
діти
Дата публікації: 2020
Бібліографічний опис: Антибіотикотерапія на першому році життя та ризик рецидування бронхообструктивного синдрому / Ю. В. Одинець, М. О. Семенюк, В. М. Цимбал, К. Ш. Сабада, О. М. Бойко, В. В. Андрущенко // Проблемні питання діагностики та лікування дітей з соматичною патологією : матеріали Української науково-практичної конференції лікарів-педіатрів з міжнародною участю, Харків, 17-18 березня 2020 року / Харківський національний медичний університет. – Харків, 2020. – С. 110–116.
Короткий огляд (реферат): Близько 6.8 млн дітей в США страждають на бронхіальну астму. Головна причина виникнення цього захворювання до теперішнього часу, на жаль, не відома. Однак нове дослідження, опубліковане в журналі Lancet Respiratory Medicine, вважає, що діти, які отримували антибіотики у віці до 1 року життя, мають підвищений ризик розвитку бронхіальної астми у подальшому. Дослідження, опубліковане у 2010 році в American Journal of Epidemiology, виявило, що у малюків, які приймали антибіотики, ризик розвитку бронхіальної астми до 6-ти років життя зростає більш ніж на 50 %.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/27374
Розташовується у зібраннях:Наукові праці. Кафедра педіатрії № 2



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.