Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20367
Назва: Порівняльний аналіз індексу Хільдебранта у студентів з різним рівнем метеозалежності
Автори: Зауі, Ель Мехді
Фікрі, Нада
Теми: метеозалежність
Індекс Хільдебранта
Дата публікації: 16-тра-2018
Видавництво: Харківський національний медичний університет
Бібліографічний опис: Зауі Ель Мехді. Порівняльний аналіз індексу хільдебранта у студентів з різним рівнем метеозалежності / Зауі Ель Мехді, Фікрі Нада // Фізіологія – медицині, фармації та педагогіці: актуальні проблеми та сучасні досягнення : V Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених з фізіології з міжнародною участю, Харків, 16 травня 2018 р. / ред. колегія: Д. І. Маракушин [та ін.]. – Харків, 2018. – С. 46.
Короткий огляд (реферат): Результати проведених досліджень свідчать про вплив рівня метеозалежності на порушення у серцево-судинній та дихальній системах. Встановлено, що чим більше показники метеочутливості, тим більше індекс Хільдебранта, що свідчить про дискоординацію вегетативного забезпечення респіраторної та кардіальної систем, що може негативно впливати на психологічний та фізичний стан здоров’я студентів.
Опис: Метеозалежність виявляється не тільки у випадках прихованих патологічних порушень в органах та системах, але і у випадках відверто не вираженої функціональної напруги організму, яка викликана дією несприятливих факторів (Макаренко О.О., Хаснулін В.І, 2017). Вплив метеочутливості на кардіореспіраторну систему можна визначити за допомогою індексу Хільдебранта, який відображає міжсистемну інтеграцію системи кровообігу та дихання, що дозволяє інтегративно порівнювати функціональні можливості організму.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20367
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра фізіології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конф.тези-10-Зауі Ель Мехді.pdf634,68 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.