Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12480
Назва: Латинська мова та медична термінологія. Ч. ІІ. Клінічна термінологія
Автори: Дерев’янченко, Наталя Володимирівна
Литовська, Олександра Веніамінівна
Теми: клінічна термінологія
терміноелемент
складні клінічні терміни
кінцеві терміноелементи
початкові терміноелементи
префікси
Дата публікації: 2016
Видавництво: ХНМУ
Бібліографічний опис: Дерев’янченко Н. В. Латинська мова та медична термінологія. Ч. ІІ. Клінічна термінологія : методичні вказівки / Н. В. Дерев’янченко, О. В. Литовська ; Харківський національний медичний університет. – Харків : ХНМУ, 2016. – 58 с.
Короткий огляд (реферат): Клінічна термінологія включає в себе назви захворювань, методів профілактики, обстеження, діагностики і лікування, клінічних спеціальностей і спеціалістів. Практикуючий лікар кожного дня використовує клінічнітерміни у спілкуванні з колегами та пацієнтами. Клінічна термінологія має кілька особливостей: по-перше, вона базується не на латинській, а на грецькій лексиці, по-друге, основною структурно-семантичною одиницею є терміноелемент, по-третє, при вивченні клінічних термінів потрібно або пояснити його значення, або сконструювати термін із вказаним значенням, що висуває на перший план не граматику, а семантику (значення слова). Завданням нашого курсу є навчання методам і технічним прийомам, які допоможуть оволодіти кількома тисячами клінічних медичних термінів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/12480
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання. Кафедра латинської мови та медичної термінології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Metodichni_vkazivki_Klinichna_terminologiya.docx208,37 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.