Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/9843
Title: Нові форми післядипломної підготовки спеціалістів з позиції доказової медицини
Authors: Огнєв, Віктор Андрійович
Усенко, Світлана Георгіївна
Усенко, Сергій Анатолійович
Keywords: доказова медицина
клінічні дослідження
медичні технології
Issue Date: 21-May-2015
Citation: Огнєв В. А. Нові форми післядипломної підготовки спеціалістів з позиції доказової медицини / В. А. Огнєв, С. Г. Усенко, С. А. Усенко // Реалізація закону України "Про Вищу освіту" у Вищій медичній та фармацевтичній освіті України": матеріали Всеукраїнської навчально-наукової конференції з міжнародною участю, присвяченої пам'яті ректора, члена-кореспондента НАМН України, професора Леоніда Якимовича Ковальчука, Тернопіль, 21–22 травня 2015 р. – Тернопіль : Укрмедкнига, 2015. – С. 460–461.
Abstract: Доказова медицина не тільки прокладає собі шлях на етапі післядипломного удосконалення лікарів, але в провідних університетах світу курси «медицини, яка базується на доказах» запроваджуються у вигляді ознайомчих лекцій уже на перших курсах навчання. Це є надзвичайно потрібним, оскільки не кожен практикуючий лікар має достатньо досвіду для того, щоб зорієнтуватися в розмаїтті клінічних ситуацій, знайдення правильних оперативних рішень на принципах доказовості
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/9843
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра громадського здоров'я та управління охороною здоров'яItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.