DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра фтизіатрії та пульмонології >
Навчально-методичні видання. Кафедра фтизіатрії та пульмонології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6826

Название: Методичні вказівки для студентів педіатричного факультету при підготовці до практичних занять:Загальні та спеціальні методи щодо виявлення та діагностики хворих на туберкульоз.
Авторы: Шевченко, О.С.
Степаненко, Г.Л.
Ключевые слова: туберкульоз
Дата публикации: 2014
Издатель: ХНМУ
Библиографическое описание: Методичні вказівки для студентів педіатричного факультету при підготовці до практичних занять : Загальні та спеціальні методи щодо виявлення та діагностики хворих на туберкульоз / Харківський національний медичний університет. – Харків, 2014. – 23 с.
Описание: Мета діагностики туберкульозу спрямована на переривання передачі збудника за-хворювання і ліквідацію джерел інфекції шляхом виявлення епідеміологічно найнебезпе-чних хворих, що виділяють з харкотинням мікобактерії туберкульозу. Удосконалення виявлення, діагностики і лікування туберкульозу є пріоритетним на-прямком розвитку системи протитуберкульозної допомоги. Своєчасна діагностика туберкульозу органів дихання є важливою спільною задачею фтизіатрів і лікарів багатьох інших спеціальностей, від успішного виконання якої багато в чому залежать здоров'я і благополуччя нашого суспільства. У той же час грамотне вико-ристання сучасних діагностичних можливостей в умовах загальної цілком виправданої фтизіатричної сторожкості буде сприяти скороченню випадків гіпердіагностики туберкульозу і можливих ятрогенних наслідків невиправданої протитуберкульозної терапії.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6826
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання. Кафедра фтизіатрії та пульмонології

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Тема_78_Методика_обстеження_хворого_на_туберкульоз_3_фак-т_6_курс.pdf502,25 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь