Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6002
Title: Типи дисліпідемії як маркери атеросклеротичного ураження у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу
Authors: Кравчун, Павло Павлович
Дунаєва, Інна Павлівна
Keywords: ішемічна хвороба серця
цукровий діабет 2 типу
обмін ліпідів
атеросклероз
Issue Date: Mar-2014
Citation: Кравчун П. П. Типи дисліпідемії як маркери атеросклеротичного ураження у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу / П. П. Кравчун, І. П. Дунаєва // Проблеми атеросклерозу як системної патології : матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю, Харків, 20 березня 2014 р. / ДУ «Національний інститут терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України», ХНМУ. – Харків, 2014. – С. 82.
Abstract: Найбільш характерним для першої групи хворих є класичний варіант дисліпідемії для цукрового діабету (ЦД) 2 типу (підвищення рівня тригліцеридів (ТГ), зниження рівня ХС ЛПВЩ), він визначався в 65% випадків. Комбінована дисліпідемія зустрічалась у 20% обстежених. На третьому місці знаходиться третє і по клінічній значущості поєднання підвищеного рівня ХС ЛПНЩ зі зниженим рівнем ХС ЛПВЩ, що були виявлені в 15 % хворих. тримані дані свідчать про підвищення рівнів ліпідів у хворих з супутнім ЦД, що є наслідком збільшення ризику розвитку серцево-судинних ускладнень за рахунок підвищеної атерогенності.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6002
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
КравчунПП 20 березня 14.doc31 kBMicrosoft WordView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.