DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра терапевтичної стоматології >
Наукові роботи молодих вчених. Кафедра терапевтичної стоматології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4388

Название: Профілактика множинного карієсу з використанням лецитинвмісної добавки з цитратом кальцію у осіб молодого віку (експериментально-клінічне дослідження)
Авторы: Волкова, Ольга Сергіївна
Ключевые слова: карієс
лецитин
цитрат кальцію
карієспрофілактична ефективність
ротова рідина
ферменти
дисбіоз
Дата публикации: Ноя-2011
Издатель: Волкова О.С. Профілактика множинного карієсу з використанням лецитинвмісної добавки з цитратом кальцію у осіб молодого віку (експериментально-клінічне дослідження): автореф. дис. … канд. мед. наук : 14.01.22 – Стоматологія / О.С. Волкова; Харківський національний медичний університет. - Харків, 2011. - 19 с.
Аннотация: Дисертаційна робота присвячена підвищенню ефективності профілактики карієсу зубів шляхом використання засобу, що містить лецитин з цитратом кальцію – «Лецитин-2». На підставі результатів проведених експериментальних досліджень виявлено, що лецитинвмісний засіб має виражену карієспрофілактичну ефективність 52,9 % й активує мінералізацію твердих тканин зубів за рахунок підвищення активності лужної фосфатази та індексу мінералізації в гомогенаті пульпи. Обґрунтовано схему профілактики карієсу зубів в осіб молодого віку з високою інтенсивністю каріозного процесу на основі проведених клінічно-лабораторних досліджень. Застосування в схемі профілактики добавки «Лецитин-2» сприяло підвищенню редукції приросту карієсу зубів за один рік спостережень.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4388
Располагается в коллекциях:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра терапевтичної стоматології
Автореферати дисертацій. Стоматологія

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
aref.pdf649,12 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь