Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4167
Title: Особливості фетальної гемодинаміки у новонароджених з затримкою внутрішньоутробного розвитку плода
Authors: Сенаторова, Анастасия Валериевна
Keywords: новонароджений
багатоплідна вагітність
затримка внутрішньоутробного розвитку плоду
Issue Date: 2013
Citation: Сенаторова А. В. Особливості фетальної гемодинаміки у новонароджених з затримкою внутрішньоутробного розвитку плода / А. В. Сенаторова // Таврический медико-биологический вестник. – 2013. – № 3, ч. 1. – С. 138–140.
Abstract: В роботі наведені результати проспективного антенатального дослідження кровообігу в атрерії пуповини та аорті у 112 дітей: у 37 новонароджених дітей від багатоплідної вагітності біхоріальною біамніатичною двійнею без затримку внутрішньоутробного розвитку (ЗВУР), у 25 від багатоплідної вагітності біхоріальною біамніотичною двійнею зі ЗВУР, у 27 новонароджених від одноплідной вагітності без ЗВУР та у 23 від одноплідної вагітності зі ЗВУР. Встановлено наявність плацентарної недостатності у кожної третьої жінки, які в подальшому народжували дітей зі ЗВУР. Допплерометрични показники кровообігу в аорті не мали статистично значущої розбіжності, а в дітей зі ЗВУР при одноплідній вагітності мало місце тенденція до підвищення частоти систоло-діастолічного показника менше одного стандартного відхилення.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4167
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра педіатрії № 1 та неонатологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.