Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4012
Назва: Роль епіфізу та аденогіпофізу в перебігу вагітності з наступним виникненням пізнього гестозу
Автори: Рубінська, Тетяна Володимирівна
Теми: пізній гестоз
мелатонін
епіфіз
аденогіпофіз
допплерометрія
Дата публікації: 2005
Бібліографічний опис: Рубінська Т. В. Роль епіфізу та аденогіпофізу в перебігу вагітності з наступним виникненням пізнього гестозу : автореф. дис. ... канд. мед. наук. : 14.01.01 – Акушерство та гінекологія / Т. В. Рубінська ; Харк. держ мед. ун-т. – Харків, 2005. – 21 с.
Короткий огляд (реферат): Дисертація присвячена вивченню гормональної функції епіфізу та аденогіпофізу визначене провідне їх місце у перебігу вагітності, порушення в їх функціюванні призводять до такого ускладнення вагітності як пізній гестоз. Встановлено, що концентрація мелатоніну є цінним фактором у до клінічній діагностиці пізнього гестозу. Якщо його вміст у крові вагітних < 33,45±3,7 пг/мл – перебіг вагітності ускладниться розвитком пізнього гестозу. Загальноприйняте превентивне лікування вагітних з групи підвищеного ризику щодо виникнення пізнього гестозу доцільно доповнити використанням препаратів мелатоніну, тому що у ціх вагітних має місце достовірне його зниження. Проведення профілактичного лікування вагітних із високим ризиком розвитку пізнього гестозу за допомогою універсального адаптогену – мелатоніна, в якості якого виступає препарат “ВІТА-мелатонін” на тлі загальноприйнятих методів, дозволяє попередити розвиток тяжких форм даного ускладнення, а в 88,2% випадках – повністю запобігти будь-яким його проявам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4012
Розташовується у зібраннях:Автореферати дисертацій. Акушерство та гінекологія
Наукові праці. Кафедра акушерства, гінекології та дитячої гінекології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат-ВСЕ Рубинская.doc88 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.