Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/31370
Назва: Лікування пролапсу геніталій у жінок з ожирінням
Автори: Сафонов, Єгор Романович
Сафонов, Роман Анатолійович
Теми: генітальний пролапс
ожиріння
Дата публікації: 19-тра-2022
Бібліографічний опис: Сафонов Є. Р. Лікування пролапсу геніталій у жінок з ожирінням / Є. Р. Сафонов, Р. А. Сафонов // Від експериментальної та клінічної патофізіології до досягнень сучасної медицини і фармації : тези доповідей ІV науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю (Харків, 19 травня 2022 р.). – Харків. : Вид-во НФаУ, 2022. – С. 283–284.
Короткий огляд (реферат): Надлишкова вага є одним з факторів розвитку пролапса органів малого тазу, підвищений внутрішньочеревний тиск на тлі ожиріння має негативну дію на стан звʼязочного та мʼязового апарату малого тазу. Мета роботи – оптимізація лікування генітального пролапсу у жінок з ожирінням. проведено обстеження та лікування 65 хворих. З них основну групу склали 20 жінок з пролапсом геніталій та ожирінням (30,8%), групу порівняння – 25 пацієнток з генітальним пролапсом та нормальною вагою (38,4%), контрольну групу – 20 жінок, які не мали гінекологічних захворювань та екстрагенітальної патології (30,8%). Наявність ожиріння та його ступень визначали за допомогою підрахування індексу маси тіла. Для діагностики ступеня генітального прорлапсу крім гінекологічного огляду та даних додаткових досліджень використовували систему кількісної оцінки (РОР-Q). Хірургічне лікування включало трансвагінальну екстирпацію матки без придатків, передню кольпорафію, кольпоперинеорафію з леваторопластикою, сакроспінальну кольпопексію з використанням поліпропіленової сітки .Застосування поліпропіленової сітки у жінок з ожирінням продемонстрували свою ефективність особливо завдяки інтраопераційній антибактеріальній гідропрепаровці тканин та використанню ревітакси в післяопераційному періоді, що може бути рекомендовано для запобігання рецидивів та гнійно-септичних ускладнень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/31370
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра акушерства та гінекології № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Сафонов.pdf345,91 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.