Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/21723
Title: Проблема життя – смерті – безмертя в творчості Мішеля Уельбека
Authors: Дерев’янченко, Наталя Володимирівна
Keywords: життя
смерть
безсмертя
філософія
Issue Date: 28-Mar-2018
Publisher: ХНМУ
Citation: Дерев'янченко Н. В. Проблема життя – смерті – безмертя в творчості Мішеля Уельбека / Н. В. Дерев'янченко // Проблема людини у соціально-гуманітарному та медичному дискурсах : матеріали міжвузівської науково-практичної конференції з міжнародною участю, Харків, 29 березня 2018 р. – Харків : ХНМУ, 2018. – С. 63–64.
Abstract: Питання життя і смерті є вічними темами духовного існування людей. Образ смерті та ставлення до неї змінювалися впродовж усієї історії. Ще в епоху Античності Платон визначав основним завданням мудреця приготування до останніх днів життя. Філософ вважав, що смерть – це відділення безсмертної душі від смертного тіла, звільнення її з «в’язниці», у якій вона перебуває в земному житті. Стоїки (Епікур) говорили про те, що смерті не слід боятися, адже людина з нею не зустрічається. Також у Давній Греції були популярними містерії смерті та воскресіння богів (містеріальні ритуали Аттіса та Адоніса, елевсинські та діонісійські містерії).
Description: філософія, літературознавство
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/21723
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра латинської мови та медичної термінології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Деревянченко_тези_філософія2018.docx20,06 kBMicrosoft Word XMLView/Open


This item is protected by original copyrightItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.