Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20615
Назва: Зменшення агресивності росту гемангіом у новонароджених і дітей раннього віку
Автори: Пащенко, Юрій Володимирович
Вівчарук, Вікторія Петрівна
Теми: гемангіома
новонароджені
Дата публікації: 28-вер-2018
Бібліографічний опис: Вівчарук В. П. Зменшення агресивності росту гемангіом у новонароджених і дітей раннього віку / В. П. Вівчарук, Ю. В. Пащенко // ХХІV з’їзд хірургів України, м. Київ, 28 вересня 2018 року : збірник наукових робіт. – Київ : Клінічна хірургія, 2018. – С. 458–459.
Короткий огляд (реферат): Гемангіома новонароджених– доброякісна судинна пухлина найбільш поширена у дітей раннього віку, зустрічається з частотою 5%–10% на протязі першого року життя. Пухлина має характерний цикл існування з проліферативної та інволютивної фаз, що є унікальною моделлю постнатального васкулогенезу, ангіогенезу і судинної регресії. В попередні часи кортикостероїди були препаратами вибору в лікуванні гемангіом, враховуючи їх спрямовану дію на стовбурові клітини які продукують найбільш активні ангіогенні фактори і присутні в проліферативну фазу. Місцеве призначення кортикостероїдів має таку ж відповідь як і системне, але з меншими несприятливими ефектами. За останні роки пріоритети змінились на користь В–адреноблокаторів у зв’язку з менш вираженими побічними діями. Локальне застосування В–адреноблокаторів може бути безпечним при ускладнених і неускладнених гемангіомах з такою ж ефективністю як і системне лікування але без потенційних побічних ефектів. Механізм дії В–адреноблокаторів на гемангіому продовжує вивчатися. Відомо що вазоконстрикція є швидким ефектом, а пригнічення ангіогенезу і сприяння апоптозу більш довготривалим.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/20615
Розташовується у зібраннях:Наукові праці. Кафедра дитячої хірургії та дитячої анестезіології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Зменьшення агресивності росту гемангіом.pdf1,21 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.