Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/17182
Назва: Оптимізація обсягу остеосинтезу переломів довгих кісток у постраждалих із різним ступенем тяжкості політравми
Автори: Лапшин, Дмитро Вячеславович
Теми: політравма
переломи довгих кісток
шкали оцінки тяжкості стану та пошкоджень
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Лапшин Д.В. Оптимізація обсягу остеосинтезу переломів довгих кісток у постраждалих із різним ступенем тяжкості політравми : дис. … канд. мед. наук : 14.01.21 – Травматологія та ортопедія / Лапшин Дмитро Вячеславович ; Харківський національний медичний університет. – Харків, 2017. – 178 с.
Короткий огляд (реферат): У дисертації обґрунтована оптимальна лікувально-діагностична тактика остеосинтезу у постраждалих із множинними та поєднаними переломами довгих кісток у залежності від тяжкості травми та стану. Математично і статистично доведено, що для визначення лікувальної тактики постраждалих із політравмою оптимальними є шкали ISS (тяжкість пошкодження) та ВПХ-СП, доповнена показником віку (тяжкість стану). Порівняння клінічного матеріалу 104 постраждалих із множинними та поєднаними переломами довгих кісток, щодо яких застосовувалася одноетапна (43 особи) та двоетапна (61 особа) тактика остеосинтезу, засвідчило, що для постраждалих, тяжкість пошкоджень яких за шкалою ISS складає 25-40 балів та тяжкість стану за шкалою ВПХ-СП, доповненою показниками віку, 21-32 бали, оптимальним є одноетапне вико- нання всіх видів позаосередкового остеосинтезу з репозицією кісткових фраг- ментів та закритого інтрамедулярного блокуючого остеосинтезу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/17182
Розташовується у зібраннях:Дисертації. Травматологія та ортопедія
Наукові праці. Кафедра екстреної та невідкладної медичної допомоги, ортопедії та травматології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
dis.pdf5,14 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.