Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/16722
Title: Спосіб корекції порушень структурно-функціонального стану кісткової тканини у жінок з закритими переломами кісток дистального відділу передпліччя
Authors: Голка, Григорій Григорович
Гаркуша, Максим Анатольевич
Олейник, Антон александрович
Истомин, Дмитрий Андреевич
Бурлака, Виктор Владимирович
Keywords: спосіб корекції порушень
структурно-функціональний стан кісткової тканини
жінки з переломами передпліччя
Issue Date: 2017
Citation: Спосіб корекції порушень структурно-функціонального стану кісткової тканини у жінок з закритими переломами кісток дистального відділу передпліччя : інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров’я № 325-2016 / Г. Г. Голка, М. А. Гаркуша, А. О. Олійник, Д. А. Істомін, В. В. Бурлака, О. Б. Овчаренко ; ХНМУ, Укрмедпатентінформ. – Київ : Укрмедпатентінформ, 2017. – 4 с.
Series/Report no.: 325-2016;
Abstract: розроблено ефективний спосіб корекції порушень структурно-функціонального стану кісткової тканини у жінок з закритими переломами кісток дистального відділу передпліччя, шляхом застосування комбінованого препарату кальцію та вітаміну D3 в поєднанні з гідроксиапатитним комплексом.
Description: Суть впровадження: спосіб корекції порушень структурно-функціонального стану кісткової тканини у жінок з закритими переломами кісток дистального відділу передпліччя. Пропонується для впровадження в закладах охорони здоров’я (обласних, міських, районних) ортопедичного і травматичного профілю спосіб корекції порушень структурно-функціонального стану кісткової тканини у жінок з закритими переломами кісток дистального відділу передпліччя.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/16722
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра травматології та ортопедії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Інформаційний лист Гаркуша.doc54,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.