DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра загальної хірургії № 2 >
Наукові праці. Кафедра загальної хірургії № 2 >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/934

Название: Хірургічне лікування важких форм гострого панкреатиту: оцінка результатів та критерії прогнозу
Авторы: Робак, Всеволод Ігорович
Ключевые слова: важкі форми гострого панкреатиту
ураження заочеревинної клітковини
оцінення тяжкості стану хворого
критерії прогнозу перебігу гострого панкреатиту
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Робак В.І. Хірургічне лікування важких форм гострого панкреатиту: оцінка результатів та критерії прогнозу : автореф. дис. … канд. мед. наук : 14. 01. 03 – Хірургія / В.І. Робак ; Харк. нац. мед. ун-т. – Х., 2012. - 19 с.
Аннотация: Метою роботи було покращення результатів хірургічного лікування хворих на важкі форми гострого панкреатиту на підставі визначення діагностичних критеріїв характеру ураження підшлункової залози та заочеревинної клітковини й індивідуалізованого прогнозу перебігу захворювання. Робота базується на аналізі результатів хірургічного лікування 125 хворих на важкі форми гострого панкреатиту. Виявлено, що найглибші зміни гомеостазу виникають у хворих на інфікований панкреонекроз з ураженням заочеревинної клітковини. При цьому чим більш важкий стан хворого, тим більше його клініко-лабораторні показники відхиляються від правила золотого перетину. Доведено, що шкала оцінювання стану хворого на гострий сепсис об’єктивно відображає стан хворого на важку форму гострого панкреатиту, а показник інтоксикації достовірно віддзеркалює характер ураження підшлункової залози та заочеревинної клітковини та об'єктивно відображає стан хворого в ранній післяопераційний період. Визначено клініко-лабораторні маркери несприятливого перебігу важкої форми гострого панкреатиту. На підставі отриманих даних, за допомогою показника інтоксикації та оцінення тяжкості стану за шкалою оцінювання стану хворого на гострий сепсис розроблено та запропоновано математичну модель індивідуалізованого прогнозу інфікованого панкреонекрозу та способи прогнозування перебігу панкреатогенного перитоніту в післяопераційний період.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/934
Располагается в коллекциях:Автореферати дисертацій. Хірургія
Наукові праці. Кафедра загальної хірургії № 2

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
АРЕФ окончательно.doc212,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь