Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8829
Title: Математичне обгрунтування конструкції знімного протезу з безкламерною фіксацією при мезіо-дистальному нахилі зубів
Authors: Янішен, І.В.
Герман, С.А.
Keywords: конструкції з безкламерною фіксацією
Issue Date: 6-Feb-2015
Citation: Янішен І. В. Математичне обгрунтування конструкції знімного протезу з безкламерною фіксацією при мезіо-дистальному нахилі зубів / І. В. Янішен, С. А. Герман // Пріоритети сучасної медицини теорія і практика : матеріали науково-практичної конференції, Одеса, 6–7 лютого 2015 р. / Міжнародний гуманітарний університет, Одеський медичний інститут. – Одеса, 2015. – С. 143–146.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8829
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра ортопедичної стоматології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Янишен_Герман_тезисы М.doc153 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.