Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/846
Title: Вплив виробничого стажу на захворюваність з тимчасовою втратою працездатності робітників у виробництві натуральної шкіри
Authors: Завгородній, Ігор Володимирович
Keywords: гігієна
тимчасова втрата працездатності
тимчасова непрацездатність
захворюваність
виробництво натуральної шкіри
Issue Date: 2005
Publisher: ХДМУ
Citation: Завгородній І. В. Вплив виробничого стажу на захворюваність з тимчасовою витратою працездатності в робітників у виробництві натуральної шкіри / І. В. Завгородній // Медицина сьогодні і завтра. – № 2. – 2005. – С. 126-129.
Abstract: Оцінений вплив виробничого стажу працюючих у сучасному виробництві натуральної шкіри на основні показники захворюваності з тимчасовою втратою працездатності. Установлено, що провідними показниками, що характеризують вплив виробничого стажу, є показники випадків і днів непрацездатності. До декретованих груп працюючих слід віднести шкіряників зі стажем роботи від 5 до 9 років та від 10 до 14 років, тоді як при тривалості стажу від 1 до 4 років у працюючих формується стан адаптаційної стійкості до впливу комплексу несприятливих чинників шкіряного виробництва.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/846
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра гігієни та екології № 2Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.