DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра фізіології >
Наукові праці. Кафедра фізіології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8205

Название: Стратегія виховної роботи з іноземними студентами при навчанні у медичних ВНЗ України
Авторы: Летік, І.В.
Кацапов, Д.В.
Васильєва, О.В.
Олійник, А.О.
Потапов, С.М.
Крайненко, О.В.
Балюк, О.Г.
Ключевые слова: виховна робота
світогляд
студенти-іноземці
деканат
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Стратегія виховної роботи з іноземними студентами при навчанні у медичних ВНЗ України / І. В. Летік, Д. В. Кацапов, О. В. Васильєва, А. О. Олійник, С. М. Потапов, О. В. Крайненко, О.Г . Балюк // Досягнення і перспективи впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах України : матеріали Всеукраїнської навчально-наукової конференції з міжнародною участю, присвяченої 160-річчю з дня народження І. Я. Горбачевського (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку), Тернопіль, 15–16 травня 2014 р. : у 2 ч. / Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського. – Тернопіль : Укрмедкнига, 2014. – Ч. 2. – С. 639-640.
Аннотация: Виховна робота с одним з найважливіших і складніших напрямків організадіі навчального процесу з іноземними студентами медичних ВНЗ. Деканати з підготовки іноземних студентів повинні сприяти формуванню у студентів культури міжособистісннх стосунків, толерантності, навичок самоосвіти і різнобічний розвиток їх творчих здібностей; створенню умов для фізичного, інтелектуального, морального і духовного розвитку особистості іноземних студентів; поліпшенню соціальної активності студентів-іноземців, самостійності та відповідальності в житті колективу і соціуму, прищепленню та розвитку загальної культури шляхом їх залучення до української національної культури, звичаїв і традицій. З метою оптимізації виховної роботи з іноземними студентами вважаємо занеобхідне ширше використовувати сучасні методи соціологічних та психологічних досліджень, які допоможуть налагодити індивідуальний контакт з кожним із студентів. Продовжувати підвішувати рівень курації основних земляцтв, що сприяє поглибленню дружніх звязків між культурними традиціями України та інших держав. Ширше залучати студентське самоврядування серед іноземних студентів, яке допоможе накагодити двосторонній зв’язок між деканатами та активом студентів-інозємців з метою покрашення мікроклімату та навчально-виховної роботи у медичних ВНЗ України.Сприяти участі іноземних студентів-медиків у науково-навчальних програмах, а також програмах міжніродного стажування та обміну з метою покращення фахового рівня та розширення світогляду майбутніх лікарів.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/8205
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра фізіології

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Досягнення Тернопиль 2.pdf850,64 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь