DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра фармакології та медичної рецептури >
Наукові роботи молодих вчених. Кафедра фармакології та медичної рецептури >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/7258

Название: Фармакологічна корекція імунних порушень, індукованих ультрафіолетовим опроміненням
Авторы: Гринь, Віра Василівна
Ключевые слова: імунні порушення
наносрібло
вітамін А
альтан
мазь метилурацилова
мазь тіотриазоліну
ультрафіолетове опромінення
Дата публикации: 2014
Издатель: Гринь В. В. Фармакологічна корекція імунних порушень, індукованих ультрафіолетовим опроміненням : автореф. дис. … канд. мед. наук : 14.03.05 / Гринь Віра Василівна ; Інститут фармакології та токсикології НАМН України. – К., 2014. – 23 с.
Аннотация: У дисертаційній роботі проведено теоретичне узагальнення та здійснено вирішення актуального наукового завдання – за допомогою імуноферментних, біохімічних і морфологічних методів дослідження в експерименті встановлено та обґрунтовано доцільність та шляхи фармакологічної корекції імунних порушень, які виникли внаслідок локального УФО. Показано, що локальне УФО шкіри морських свинок ініціює довготривалі загальні та місцеві порушення, про що свідчать підвищення в крові концентрації метаболітів NO (загальних, нітрит-аніону, нітратів), порушення клітинної (IL-12) та гуморальної (IL-13, ЦІК) ланок імунітету впродовж 28 діб після зникнення еритеми, які супроводжуються проліферативно-гіперпластичними й дегенеративними процесами в усіх відділах шкіри в цей період. Встановлено, що ЛЗ «Мазь тіотриазоліну 2%», «Мазь метилурацилова 10%», «Альтан», «Вітамін А» при лікувально-профілактичному використанні, скорочуючи тривалість та інтенсивність еритемної реакції, виявляються менш ефективними для профілактики відстрочених імунних порушень в організмі. Теоретично обґрунтовано та експериментально підтверджено, що включення НЧС в обидві мазі (на основі тіотриазоліну та метилурацилу) підвищує їх фото- та імунопротекторні властивості.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/7258
Располагается в коллекциях:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра фармакології та медичної рецептури
Автореферати дисертацій. Фармакологія

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
автореферат Гринь - украин испр.doc303 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь