Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6494
Title: Моніторинг стану органів порожнини рота у хворих на рак молочної залози, які дотримуються профілактичних гігієнічних заходів під час проведення ІІ циклу поліхіміотерапії
Authors: Сухіна, Ірина Сергіївна
Соколова, Ірина Іванівна
Насонова, Алла Миколаївна
Keywords: рак молочної залози
ротова порожнина
мукозит
хіміотерапія
Issue Date: May-2014
Citation: Сухіна І. С. Моніторинг стану органів порожнини рота у хворих на рак молочної залози, які дотримуються профілактичних гігієнічних заходів під час проведення ІІ циклу поліхіміотерапії / І. С. Сухіна, І. І. Соколова, А. М. Насонова // Вісник проблем біології і медицини. – 2014. – Вип. 2, Т. 3 (109). – С. 365–368.
Abstract: У цій роботі було проведено оцінку стоматологічної токсичност і, яка ґрунтується на суб'єктивних відчуттях пацієнток і вивченні стану слизової оболонки ротової порожнини в процесі проведення циклів поліхіміотерапії. Результати проведеного дослідження показали, що основним проявом токсичності є хейліт, мукозит і дисфункція слинних залоз. Максимальну кількість скарг пацієнтки пред'являли на II циклі ПХТ, а мінімальну – на VI. У той же час частота хейлітів і мукозитів є максимальною на III циклі, а дисфункція слинних залоз – на II. Це викликає необхідність моніторингу стану органів ротової порожнини під час лікування онкологічних хворих.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6494
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра стоматології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Сухіна - стаття у Вісник ПБіМ.pdf4,46 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.