Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6484
Title: Впровадження новітніх інформаційних технологій в навчальний процес на кафедрі внутрішньої медицини №3
Authors: Журавльова, Лариса Володимирівна
Александрова, Надія Костянтинівна
Цивенко, Оксана Іванівна
Keywords: доказова медицина
охорона здоров'я
Issue Date: 2014
Citation: Журавльова Л. В. Впровадження новітніх інформаційних технологій в навчальний процес на кафедрі внутрішньої медицини №3 / Л. В. Журавльова, Н. К. Александрова, О. І. Цивенко // Формування сучасної концепції викладання природничих дисциплін у медичних освітніх закладах (педагогіка і психологія, біологічні науки, хімічні науки, фізика та інформаційні технології, нанотехнології для медицини) : Матеріали VIІ Міжрегіональної науково-методичної інтернет-конференції, Харків, 22-24 травня 2014 р. – Харків, 2014. – С. 21–24.
Abstract: Принципи доказової медицини широко впроваджуються в систему охорони здоров’я, наукову і клінічну діяльність, тому при навчанні як студентів, так і лікарів-інтернів слід користуватися цими принципами. На сьогоднішній день у країні спостерігається дефіцит як лікарів-дослідників, які здатні грамотно, з урахуванням сучасних вимог, спланувати наукову роботу, так і кваліфікованих практикуючих лікарів, спроможних якісно проаналізувати результати клінічних досліджень на основі доказової медицини.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/6484
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 3 та ендокринологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.