Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5508
Title: Вірусні гепатити та сучасні методи лікування
Authors: Косілова, Ольга Юріївна
Замазій, Тетяна Миколаївна
Некрасова, Юлія Вячеславівна
Keywords: вірусні гепатити
лікування
телапревір
боцепревір
Issue Date: 2014
Citation: Косілова О. Ю. Вірусні гепатити та сучасні методи лікування / О. Ю. Косілова, Т. М. Замазій, Ю. В. Некрасова // Медицина третього тисячоліття : збірник тез міжвузівської конференції молодих вчених та студентів, Харків, 14 січня 2014 р. / Харківський національний медичний університет. – Харків, 2014. – С. 23.
Abstract: Включення інгібіторів протеази HCV в схему противірусної терапії дозволило збільшити частоту стійкої вірусологічної відповіді у первинних пацієнтів в середньому до 70-80%. Доволі непоганих результатів вдалося досягти і у пацієнтів, що не відповіли на попередню стандартну противірусну терапію. На основі результатів рандомізованих клінічних досліджень 3-фазова комбінована терапія пегінтерфероном, рибавіріном та інгібітором протеази була визнана оптимальною схемою противірусної терапії у пацієнтів з генотипом 1 HCV в рекомендаціях Американської асоціації по вивченню хвороб печінки у 2012 р.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/5508
Appears in Collections:Наукові роботи молодих вчених. Кафедра мікробіології, вірусології та імунології імені професора Д.П. Гриньова

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Вірусні гепатити, тези, Харків, 2014.doc24,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.