DSpace О системе DSpace DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра педіатрії № 1 та неонатології >
Наукові праці. Кафедра педіатрії № 1 та неонатології >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4098

Название: Контроверсії в діагностиці метаболічного синдрому у дітей
Авторы: Чайченко, Татьяна Валериевна
Ключевые слова: метаболічний синдром
діти
кардіоваскулярний ризик
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Чайченко Т.В. Контроверсії в діагностиці метаболічного синдрому у дітей / Т.В. Чайченко // Таврический медико-биологический вестник. – 2013. – Т. 16, № 3, ч.1. – С. 159-162.
Аннотация: Для поліпшення якості діагностики метаболічного синдрому з метою своєчасної детекції кардіоваскулярного ризику у 141 підлітків з розподілом на групи згідно із перцентільним значенням індексу маси тіла з урахуванням стандартних відхилень за критеріями ВООЗ проведений порівняльний аналіз діагностичної цінності критеріїв міжнародної діабетичної федерації для діагностики метаболічного синдрому у дітей та додаткових критеріїв для оцінки його компонентів за рекомендаціями відповідних спеціалізованих робочих груп. Встановлено, що кількість компонентів метаболічного синдрому збільшується пропорційно зростанню індексу маси тіла, при чому що рекомендовані IDF критерії є високо специфічними, але завищеними, що призводить до втрати їх чутливості з погіршенням прогностичної цінності негативного результату. В той же час діагностика дисглікемії, дисліпідемії та артеріальної гіпертензії за рекомендаціями відповідних профільних товариств сприяють підвищенню чутливості процедури скринінгу пацієнтів з групи потенційно високого кардіоваскулярного метаболічного ризику.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/4098
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра педіатрії № 1 та неонатології

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Контроверсії в діагностиці метаболічного синдрому у дітей.pdf370,57 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правом

View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь