Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/24225
Название: Сучасні дієти й особливості застосування вітамінно-мінеральних комплексів
Авторы: Вигівська, Людмила Анатоліївна
Ключевые слова: харчування
веганство
вегетаріанство
сироїдіння
вагітність
вітамінно-мінеральні комплекси
Дата публикации: 2019
Библиографическое описание: Вигівська Л. А. Сучасні дієти й особливості застосування вітамінно-мінеральних комплексів / Л. А. Вигівська // Здоровье женщины. – 2019. – № 4 (10). – С. 38–40.
Краткий осмотр (реферат): За останнє десятиліття на Заході спостерігається підвищення інтересу до вегетаріанства – часткового (лактоововегетаріанство) або повного (веганство). Харчування жінки під час вагітності є дуже важливим, бо вагітність - це особливий стан організму жінки, за якого в її репродуктивних органах перебуває та розвивається ембріон або плід. Украй важливим у цей час є адекватне надходження макро- і мікроелементів. А недоїдання або надмірне харчування підвищують ризик розвитку акушерських і перинатальних ускладнень. Доведено, що збалансовані вегетаріанські дієти не мають негативного впливу на перебіг вагітності. Однак такі жінки належать до групи ризику розвитку нутрітівного дефіциту і потребують додаткового споживанняя заліза, вітаміну D, вітаміну Е, кальцію, вітаміну B12 і поліненасичених жирних кислот. Раціон харчування жінки повинен бути оцінений на етапі прегравідарної підготовки. Необхідно виділяти пацієнток групи високого ризику за формуванням дефіциту макро- і мікронутрієнтів. При виборі вітамінно-мінерального комплексу слід звернути особливу увагу на його склад, відповідність умісту компонентів комплексу рекомендованій добовій норми споживання для жінок під час вагітності і безпеку.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/24225
Располагается в коллекциях:Наукові праці. Кафедра акушерства, гінекології та дитячої гінекології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Вигівська Л.А..doc91 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.