DSpace About DSpace Software DSpace
 

Repository KhNMU >
Кафедри >
Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології імені академіка Л.Т. Малої >
Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/24046

Название: Визначення сортиліну в оптимізації діагностики та лікування дисліпідемії у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу
Авторы: Сипало, Анна Олегівна
Issue Date: 2019
Библиографическое описание: Сипало А. О. Визначення сортиліну в оптимізації діагностики та лікування дисліпідемії у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу : автореферат дис. ... канд. мед. наук : 14.01.02 / А. О. Сипало ; Харківський національний медичний університет. – Харків, 2019. – 25 с.
Аннотация: Підвищення ефективності діагностики та лікування дисліпідемії у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу на підставі вивчення сортилінемії, показників вуглеводного, ліпідного обмінів, кардіогемодинаміки, а також особливостей ураження коронарних артерій. Для досягнення визначеної мети було сформульовано такі завдання дослідження: 1. Визначити роль сортиліну у формуванні різних типів дисліпідемій у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу. 2. Вивчити особливості ураження коронарних артерій у хворих на ішемічну хворобу серця в поєднанні із цукровим діабетом 2 типу в залежності від рівня сортиліну та типів дисліпідемій. 3. Дослідити показники вуглеводного та ліпідного обмінів, структурно-функціональні зміни лівого шлуночка в обстежених хворих. 4. Установити характер взаємозв’язків між рівнем сортиліну, показниками вуглеводного обміну, ліпідним профілем та кардіогемодинаміки у хворих на ішемічну хворобу серця із супутнім цукровим діабетом 2 типу. 5. Проаналізувати гіполіпідемічний ефект від застосування комбінації статинів з фібратами та омега-поліненасиченими жирними кислотами у хворих на ішемічну хворобу серця та цукровий діабет 2 типу на тлі стандартної терапії.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/24046
Appears in Collections:Автореферати дисертацій. Внутрішні хвороби
Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:

File Description SizeFormat
sypalo_og.doc269 kBMicrosoft WordView/Open


This item is protected by original copyright

View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback