Please use this identifier to cite or link to this item: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1658
Title: Сучасна практика внутрішньої медицини
Authors: Біловол, Олександр Миколайович
Кравчун, Павло Григорович
Лапшина, Лариса Андріївна
Issue Date: 2012
Publisher: ХНУ ім. В.Н.Каразіна
Citation: Сучасна практика внутрішньої медицини : навчальний посібник / за ред. О. М. Біловола, П. Г. Кравчуна, Л. А. Лапшиної. – Харків : ХНУ ім. В.Н.Каразіна, 2012. – 644 с.
Abstract: Програма з внутрішньої медицини на 6 курсі передбачає вивчення основ діагностики, лікування та профілактики розповсюджених захворювань внутрішніх органів (кардіологія, ревматологія, пульмонологія, гастроентерологія, гематологія, ендокринологія, нефрологія). Посібник «Сучасна практика внутрішньої медицини» призначений для аудиторної роботи студентів 6 курсів медичних вищих навчальних закладів IV рівнів акредитації і містить розділи, які відповідають темам практичних занять змістових модулів “Ведення хворих у кардіологічній клініці”, “Ведення хворих у пульмонологічній клініці”, “Ведення хворих у ревматологічній клініці”, Посібник орієнтований на отримання студентами знань і практичних навичок з кардіології, пульмонології та ревматології, що будуть потрібні їм у професійній діяльності. Головна мета посібника – ознайомити студентів з основами діагностики, лікування та профілактики найбільш розповсюджених хвороб внутрішніх органів. У посібнику зібрані матеріали, що корисні студентам не тільки 6 курсу, а також лікарям-інтернам, лікарям загальної практики. Навчальний посібник містить сучасні відомості з етіології, патогенезу, класифікацій, стандартів діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів. Акцент робиться на освоєнні стандартної діагностики з урахуванням збору анамнезу, проведення фізикального обстеження, планування біохімічних та інструментальних методів обстеження, диференціальної діагностики клінічних проявів захворювань внутрішніх органів, глибокого знання сучасних методів лікування відповідно сучасних світових стандартів.
URI: http://repo.knmu.edu.ua/handle/123456789/1658
ISBN: 978-966-623-846-0
Appears in Collections:Навчально-методичні видання. Кафедра внутрішньої медицини № 2 і клінічної імунології та алергології ім. ак. Л.Т. Малої

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
кардиология 1.doc13,68 MBMicrosoft WordView/Open
кардиология 2.doc21,49 MBMicrosoft WordView/Open
Общее пульмо.doc31,34 MBMicrosoft WordView/Open
ревмо общее.doc4900 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.